De iPad kaarten coördinaten
De iPad kaarten coördinaten
Op mijn iPad zit de app Kaarten.
Deze geeft de coördinaten met komma’s en andere tekens: 58,59661° N, 16,17585° O
Is er een instelling waarmee ik er punten van kan maken, zo dus: 58.59661 16.1758
Deze geeft de coördinaten met komma’s en andere tekens: 58,59661° N, 16,17585° O
Is er een instelling waarmee ik er punten van kan maken, zo dus: 58.59661 16.1758
Re: iPad kaarten coördinaten
Volgens mij moet je dan de regioinstellingen (taal en regio) aanpassen, van Nederland naar België.
Laatst gewijzigd door jurgenc op wo 31 aug 2022, 17:57, 1 keer totaal gewijzigd.
H20
- Aloys
- Site Admin
- Berichten: 19159
- Lid geworden op: zo 11 mei 2003, 19:02
- Locatie: Kampen
- Contacteer:
Re: iPad kaarten coördinaten
België? Ik denk eerder aan de Verenigde Staten...
Jouw iPad is Nederlands en gebruikt de Nederlandse/Europese schrijfwijze: met komma's zoals in € 12,75. Amerikanen (en ook Japanners) doen dat anders: die zetten een punt waar wij een komma zetten en omgekeerd: $ 2,500.50 (tweeduizendvijfhonderd dollar en 50 cent). Zo vind je dat ook op rekenmachientjes/calculators.
Voor Europese begrippen doet jouw iPad het dus goed, waarom zou je dat anders willen?
Jouw iPad is Nederlands en gebruikt de Nederlandse/Europese schrijfwijze: met komma's zoals in € 12,75. Amerikanen (en ook Japanners) doen dat anders: die zetten een punt waar wij een komma zetten en omgekeerd: $ 2,500.50 (tweeduizendvijfhonderd dollar en 50 cent). Zo vind je dat ook op rekenmachientjes/calculators.
Voor Europese begrippen doet jouw iPad het dus goed, waarom zou je dat anders willen?
Re: De iPad kaarten coördinaten
Ik gebruik off line graag "organic maps". En die snapt dat niet.
Ik merk nu dat als ik de O en de Nweghaal organic het wel snapt. Ik kan er mee leven.
Ik merk nu dat als ik de O en de Nweghaal organic het wel snapt. Ik kan er mee leven.
Laatst gewijzigd door NAWM op wo 31 aug 2022, 18:30, 1 keer totaal gewijzigd.
Re: De iPad kaarten coördinaten
Maar waar komen die coördinaten in een fout format vandaan?
Hymer B694 op Ducato 230 2.5 TDI met AL-KO tandem as chassis.
Re: De iPad kaarten coördinaten
Wat Aloys al schrijft. Zet hem bij instellingen/weergave van cijfers etc op amerikaans.
Hymer B694 op Ducato 230 2.5 TDI met AL-KO tandem as chassis.
- Aloys
- Site Admin
- Berichten: 19159
- Lid geworden op: zo 11 mei 2003, 19:02
- Locatie: Kampen
- Contacteer:
Re: De iPad kaarten coördinaten
Maar dan houd je dat letter-probleem: O(ost) moet E(ast) zijn. En de N kan er beter vóór staan, in plaats van erachter.
Dat geldt natuurlijk ook voor de E. Of je haalt de letters weg.
Dat geldt natuurlijk ook voor de E. Of je haalt de letters weg.
Re: De iPad kaarten coördinaten
Als op mijn iphone de "taal en regio" op België staat, dan zie ik de coordinaten in kaarten staan in het door de TS gevraagde formaat. Als ik die instelling op Nederland zet, dan zie ik ze staan in het formaat zoals hij ze ziet. Niets meer, niets minder. (De vermeldingen N en O blijven steeds staan. Enkel de . of , wijzigt). Als je O(ost) wil wijzigen in E(ast), zal je ook de taal moeten wijzigen.
H20
Re: De iPad kaarten coördinaten
Ik pak Google Maps, tik de exacte plaats aan
En aan de zijkant komen de coördinaten in punten te staan en het adres
Dat alles met een iPad 7egen.
Werkt altijd
En aan de zijkant komen de coördinaten in punten te staan en het adres
Dat alles met een iPad 7egen.
Werkt altijd
Re: De iPad kaarten coördinaten
Zo werkt het op google.nl/maps.
Ik zat te neuzen op "kaarten" op mijn iPad, en daar werkt het anders.
Ik zat te neuzen op "kaarten" op mijn iPad, en daar werkt het anders.