Streetview foutje...
Streetview foutje...
We zijn in Zweden.
Op streetview kijk ik soms om te zien waar we terecht kunnen. Nu staan we hier:
58.392003, 13.808786
Volgens streetview kunnen we gewoon doorrijden naar:
58.389951, 13.795249
In het echt ligt er een kuil tussen van 30m diep. Gelukkig ook een hek
Op streetview kijk ik soms om te zien waar we terecht kunnen. Nu staan we hier:
58.392003, 13.808786
Volgens streetview kunnen we gewoon doorrijden naar:
58.389951, 13.795249
In het echt ligt er een kuil tussen van 30m diep. Gelukkig ook een hek
Re: Streetview foutje.
Foutje? Nee, gewoon kwestie van tijd. Niet overal is streetview heel recent.
In 2011 (streetview) was er nog een weg, inmiddels is het wel wat later en is die afgraving al verder.
In NL heb je ook genoeg wegen waar in 2011 nog een landweggetje was en nu een woonwijk staat.
In 2011 (streetview) was er nog een weg, inmiddels is het wel wat later en is die afgraving al verder.
In NL heb je ook genoeg wegen waar in 2011 nog een landweggetje was en nu een woonwijk staat.
Fiat Ducato L2H2 2007 ombouw naar camper: https://www.djsmiley.com
Re: Streetview foutje.
Het was onhandig, ik vergelijk de route van m'n Garmin vaak met de route op google. Soms is er een leukere binnendoorweg dan de Garmin aangeeft.
- henk en lila
- Berichten: 3874
- Lid geworden op: vr 10 okt 2008, 13:19
- Locatie: Oost Noord-Brabant (NL)
- Contacteer:
Re: Streetview foutje...
Streetview foto's zijn soms oud. Google Maps zal je echt niet door die kuil sturen, hoop ik.
Groet, Henk
Groet, Henk
Groet, Henk
nu: Citroën Jumper L2H2 (2008) zelfbouw; daarvoor: Toyota Hiace LWB (2000) (hoog dak).
nu: Citroën Jumper L2H2 (2008) zelfbouw; daarvoor: Toyota Hiace LWB (2000) (hoog dak).
Re: Streetview foutje...
Wij wonen in het bos.
Naast ons ligt een zandpad. Dat pad liep ooit naar het volgende dorp.
Sedert een 10 tal jaren ligt er bij ons een slagboom zodat het afgesloten is voor alle verkeer.
Wij geven die afsluiting jaarlijks door aan Google Maps.
Zeker 1 á 2 keer per week komt er een auto en strandt voor de slagboom en vraagt ons de weg.
Als Google het niet doorvoert en gebruikers de navigatie niet updaten dan blijft het een doorgaande weg voor velen.
Naast ons ligt een zandpad. Dat pad liep ooit naar het volgende dorp.
Sedert een 10 tal jaren ligt er bij ons een slagboom zodat het afgesloten is voor alle verkeer.
Wij geven die afsluiting jaarlijks door aan Google Maps.
Zeker 1 á 2 keer per week komt er een auto en strandt voor de slagboom en vraagt ons de weg.
Als Google het niet doorvoert en gebruikers de navigatie niet updaten dan blijft het een doorgaande weg voor velen.
Dethleffs Trend T7017, automaat, 150Pk, 2018.
Re: Streetview foutje...
Rondom ons huis kun je tijdreizen. Streetview shots van okt. 2008, via okt. 2014 naar april 2019.
Hymer B694 op Ducato 230 2.5 TDI met AL-KO tandem as chassis.
Re: Streetview foutje...
Ik snap TS niet zo goed.......
Google Maps geeft gewoon de route om de afgraving heen en niet er door of over heen.
Normaliter kijk je toch eerst naar de route en daarna op streetview (en niet alleen op streetview)?
Google Maps geeft gewoon de route om de afgraving heen en niet er door of over heen.
Normaliter kijk je toch eerst naar de route en daarna op streetview (en niet alleen op streetview)?
Benimar Mileo 263 2017
Mercedes-Benz GLB 200 Automaat
Elddis Odyssey 470/2 2003/Mover Reich EasyDriver Pro 1.8
LMC Dominant 530 1995
Mercedes-Benz GLB 200 Automaat
Elddis Odyssey 470/2 2003/Mover Reich EasyDriver Pro 1.8
LMC Dominant 530 1995
Re: Streetview foutje...
Op het adres van mijn ouders leeft mijn vader nog. Het is nochtans gene Jezus.
Verstuurd vanaf mijn AC2003 met Tapatalk
Verstuurd vanaf mijn AC2003 met Tapatalk
Re: Streetview foutje...
Freekvo: als je de route gaat lopen of fietsen kun je door de kuil.
Deze post gaat er niet om hoe ik ergens kom, of zoals Bert en Ernie zeggen: dan kom je ergens anders maar over een rariteitje in streetview wat ik niet zo kende.
Deze post gaat er niet om hoe ik ergens kom, of zoals Bert en Ernie zeggen: dan kom je ergens anders maar over een rariteitje in streetview wat ik niet zo kende.