Coördinaten in Garmin
- Peter LMC
- Berichten: 10161
- Lid geworden op: wo 14 mei 2003, 20:51
- Locatie: Parel van de kempen
- Contacteer:
- Geert Huizing
- Berichten: 592
- Lid geworden op: ma 01 mei 2017, 21:51
- Locatie: Noord-Holland
Re: Coördinaten in Garmin
Satelietverbinding is niet nodig voor het invoeren van coördinaten.
Groet,
Geert
Geert
-
- Berichten: 2355
- Lid geworden op: di 06 okt 2020, 12:15
- Locatie: Borger-Odoorn
Re: Coördinaten in Garmin
Is dit je scherm?
//KeesA good traveler has no fixed plans and is not intent on arriving. (Lao Tzu)
EuraMobil ProfilaRS 720EB
EuraMobil ProfilaRS 720EB
Re: Coördinaten in Garmin
Ja, klopt.
Bovenste krijg ik prima ingevuld.
De onderste rij, alleen de O. Ik kan dan een cijfer invullen, de rest blijft dan "onder water". licht dus niet op.
Verbinding met satellieten werkt idd ook niet.
Ik snap er geen jota van. Wat doe ik fout
Bovenste krijg ik prima ingevuld.
De onderste rij, alleen de O. Ik kan dan een cijfer invullen, de rest blijft dan "onder water". licht dus niet op.
Verbinding met satellieten werkt idd ook niet.
Ik snap er geen jota van. Wat doe ik fout
Re: Coördinaten in Garmin
Je zit nu binnen? Dan is satelliet verbinding vaak slecht.
Je kunt wat op mijn plaatje staat niet exact overtypen?
//Kees
Je kunt wat op mijn plaatje staat niet exact overtypen?
//Kees
A good traveler has no fixed plans and is not intent on arriving. (Lao Tzu)
EuraMobil ProfilaRS 720EB
EuraMobil ProfilaRS 720EB
- Peter LMC
- Berichten: 10161
- Lid geworden op: wo 14 mei 2003, 20:51
- Locatie: Parel van de kempen
- Contacteer:
Re: Coördinaten in Garmin
Ik heb het ook even binnen geprobeerd.
Waar geen sat verbinding is.
En kon de gegevens niet (helemaal) invoeren.
Even buiten verbinding gemaakt met de satellieten en dan lukt het wel.
Dus heeft daar wel mee te maken, bij mij althans, maar of dit bij TS ook zo is.
Waar geen sat verbinding is.
En kon de gegevens niet (helemaal) invoeren.
Even buiten verbinding gemaakt met de satellieten en dan lukt het wel.
Dus heeft daar wel mee te maken, bij mij althans, maar of dit bij TS ook zo is.
Re: Coördinaten in Garmin
Da's vreemd Kees, Dat lukt wel,
Maar, pak ik een camperplek hier in de buurt pakt hij de regel van O niet
Maar, pak ik een camperplek hier in de buurt pakt hij de regel van O niet
Re: Coördinaten in Garmin
Raar!
Dus N 48.93680 en O 5.71362. gaat niet?
//Kees
Dus N 48.93680 en O 5.71362. gaat niet?
//Kees
A good traveler has no fixed plans and is not intent on arriving. (Lao Tzu)
EuraMobil ProfilaRS 720EB
EuraMobil ProfilaRS 720EB
Re: Coördinaten in Garmin
Heel vreemd, hier kan je zelfs geen fout maken bij invoer. Dus daar zou het ook al niet aan kunnen liggen.
Beide formaten:
Beide formaten:
Re: Coördinaten in Garmin
Ja, heel vreemd.
net nog eens geprobeerd met goede satelliet ontvangst, helaas.
Zet ik er een 0 voor, dan lukt het wel maar komt hij op een heel andere plek uit.
Dat lijkt mij ook wel logisch.
Ik ga eens met Garmin bellen.
Tips zijn nog altijd welkom.
Alvast hartelijk dank.
Grs. Bert
net nog eens geprobeerd met goede satelliet ontvangst, helaas.
Zet ik er een 0 voor, dan lukt het wel maar komt hij op een heel andere plek uit.
Dat lijkt mij ook wel logisch.
Ik ga eens met Garmin bellen.
Tips zijn nog altijd welkom.
Alvast hartelijk dank.
Grs. Bert
Re: Coördinaten in Garmin
Voor de punt moeten twee nullen en dan de 5 he, en dan alles wat er na de punt staat.
Laatste cijfer gewoon een 0, dat cijfer heb je niet.
Dus van het coordinaat van campercontact maak je voor de Garmin het volgende:
CC= E 5.71362
Garmin= O 005.713620
Laatste cijfer gewoon een 0, dat cijfer heb je niet.
Dus van het coordinaat van campercontact maak je voor de Garmin het volgende:
CC= E 5.71362
Garmin= O 005.713620
Re: Coördinaten in Garmin
O 005.713620 en O 05.713620 en O 5.713620 zijn precies dezelfde coordinaten hoor, wijzen naar dezelfde Oosterlengte.
//Kees
//Kees
A good traveler has no fixed plans and is not intent on arriving. (Lao Tzu)
EuraMobil ProfilaRS 720EB
EuraMobil ProfilaRS 720EB
Re: Coördinaten in Garmin
Uiteraard, je kan in de Garmin wel een fout maken door niet eerst de twee nullen in te voeren en dan pas de 5. In CC worden die twee nullen weggelaten. Eerst wordt ook geschreven dat men niets kan invullen en dan dat het wel gaat maar de locatie niet klopt. Dat lijkt het me dat het invoeren fout loopt.
Verstuurd vanaf mijn AC2003 met Tapatalk
Verstuurd vanaf mijn AC2003 met Tapatalk