Recent Poi-bestand van Aldi?
Re: Recent Poi-bestand van Aldi?
Ik heb een aantal pois van het grote en een kleiner bestand van de Aldi pois eens geopend in RouteConverter.
Als je klikt op een pois dan zie je ook de lokatie op de kaart.
In veel gevallen is er geen Aldi te bekennen.
Vooral de coördinaten van de Franse gegevens, waar de adressen bij staan kloppen niet.
Open je dan de coördinaten in b.v. Google Maps en laat je dan zoeken naar een Aldi in de buurt dan is soms meer dan een kilometer verwijderd.
Kortom niet vreemd opkijken als de Aldi soms niet te vinden is.
Als je klikt op een pois dan zie je ook de lokatie op de kaart.
In veel gevallen is er geen Aldi te bekennen.
Vooral de coördinaten van de Franse gegevens, waar de adressen bij staan kloppen niet.
Open je dan de coördinaten in b.v. Google Maps en laat je dan zoeken naar een Aldi in de buurt dan is soms meer dan een kilometer verwijderd.
Kortom niet vreemd opkijken als de Aldi soms niet te vinden is.
-
- Berichten: 6025
- Lid geworden op: vr 11 mar 2005, 19:08
- Locatie: Best (NBr)
- Contacteer:
Re: Recent Poi-bestand van Aldi?
Ik heb een Aldi en een Lidl bestand gedownload van https://www.pocketnavigation.de/pois/
Kan niet zien of het recent is maar de aldi en lidl die in ons dorp zijn zitten op de juiste locatie.
Zal nog eens verder zoeken of er meer aanbieders zijn voor deze poi bestanden
Doe je voordeel ermee
Kan niet zien of het recent is maar de aldi en lidl die in ons dorp zijn zitten op de juiste locatie.
Zal nog eens verder zoeken of er meer aanbieders zijn voor deze poi bestanden
Doe je voordeel ermee
Met vriendelijke groeten / مع تحياتي /With best regards / Mit herzlichen Grüßen, / 敬具,
Peter
Nu met Mazda CX 5 2.0 Luxery uit 2022 met Hobby 495 UL Excellent
TomTom Europe TRUCK 1045 10005 ( thanks Bob)
Peter
Nu met Mazda CX 5 2.0 Luxery uit 2022 met Hobby 495 UL Excellent
TomTom Europe TRUCK 1045 10005 ( thanks Bob)