CSV bestand aanpassen
- hurktoilet
- Berichten: 8265
- Lid geworden op: za 14 jan 2012, 12:59
- Contacteer:
Re: CSV bestand aanpassen
Tja, de kaart (meestal de michelin-atlas van frankrijk, voor de kleine, mooie weggetjes) is er voor de voorpret. De navi is er om te kijken waar ik ben, en in uiterste geval: waar ik heen wil...
Peter (dankt zijn nick aan de Frankrijk-website die hij jarenlang had)
Twitter: @Camper_toerist
Twitter: @Camper_toerist
- rijschoollucassen
- Berichten: 3065
- Lid geworden op: zo 24 mar 2013, 13:45
- Locatie: Mook
- Contacteer:
Re: CSV bestand aanpassen
Ondanks dat we bijna alles in basecamp doen, een papieren kaart gaat zeker mee, al is het maar om het overzicht te houden.
Jaap
Jaap
Besmet met het campervirus met een Mercedes Vito Marco Polo, daarna een Ducato Burstner T605 en nu een Adria Coral S 690 SC. Onze reisfilmpjes staan op YouTube, Jaap en Trijntje on tour.
Re: CSV bestand aanpassen
Ben eens bezig geweest met Notepad++.
Via JAVAWA RTWTool het bestandje ov2 omgezet naar csv.
Het bestand CSV nu geopend met Notepad++.
Daarin de coördinaten van Aldi Harlingen gewijzigd. Verder niets veranderd. Gekozen voor "Opslaan".
Daarna via PoiLader er een bestandje GPI van gemaakt en direct geïnstalleerd op het sd kaartje in mijn Garmin Camper 770-lmt-d.
Tot zover gaat alles goed.
Maar als ik dan via "Waarheen"/ Eigen Nuttige Punten de Aldi POI kies, verschijnt de afbeelding van een groot gedeelte van Europa met een aantal icoontjes van de Aldi in de Middellandse zee. Verder niets.
Heeft iemand ervaring met Notepad++?
Moet ik in Notepad++ ook bepaalde instellingen wijzigen? Zo ja, welke?
Als ik het bestandje ov2 omzet naar csv ( zonder daar iets in te veranderen) en daarna via Poiloader ( inclusief bmp) omzet naar een GPI bestand,
krijg ik keurig op mijn nav de 3 Noordelijke provincies te zien met icoontjes van de Aldi waar deze vestigingen zich bevinden.
Dus het omzetten van ov2 naar csv en daarna naar gpi gaat goed.
Ook de op deze manier verwerkte poi's van Campercontact en Lidl werken prima op mijn nav.
Dus ik doe iets fout als ik iets wil wijzigen in het CSV bestandje via Notepad++.
Via JAVAWA RTWTool het bestandje ov2 omgezet naar csv.
Het bestand CSV nu geopend met Notepad++.
Daarin de coördinaten van Aldi Harlingen gewijzigd. Verder niets veranderd. Gekozen voor "Opslaan".
Daarna via PoiLader er een bestandje GPI van gemaakt en direct geïnstalleerd op het sd kaartje in mijn Garmin Camper 770-lmt-d.
Tot zover gaat alles goed.
Maar als ik dan via "Waarheen"/ Eigen Nuttige Punten de Aldi POI kies, verschijnt de afbeelding van een groot gedeelte van Europa met een aantal icoontjes van de Aldi in de Middellandse zee. Verder niets.
Heeft iemand ervaring met Notepad++?
Moet ik in Notepad++ ook bepaalde instellingen wijzigen? Zo ja, welke?
Als ik het bestandje ov2 omzet naar csv ( zonder daar iets in te veranderen) en daarna via Poiloader ( inclusief bmp) omzet naar een GPI bestand,
krijg ik keurig op mijn nav de 3 Noordelijke provincies te zien met icoontjes van de Aldi waar deze vestigingen zich bevinden.
Dus het omzetten van ov2 naar csv en daarna naar gpi gaat goed.
Ook de op deze manier verwerkte poi's van Campercontact en Lidl werken prima op mijn nav.
Dus ik doe iets fout als ik iets wil wijzigen in het CSV bestandje via Notepad++.
Laatst gewijzigd door Skylge40 op ma 27 jul 2020, 16:16, 1 keer totaal gewijzigd.
J A N
Adria Twin SP
Fiat Ducato 2.3 130 multijet
Garmin Camper 770-LMT-D
Adria Twin SP
Fiat Ducato 2.3 130 multijet
Garmin Camper 770-LMT-D
Re: CSV bestand aanpassen
Ik denk dat het wel zal lukken wanneer je het ov2 bestand, via een conversie naar gpx, inleest in Basecamp. Daar kun je de coordinaten wijzigen en weer opslaan in een gpx.
Wordt wel erg omslachtig, temeer omdat de filialen waarschijnlijk al in de kaart zitten.
John
Wordt wel erg omslachtig, temeer omdat de filialen waarschijnlijk al in de kaart zitten.
John
John
- Zwerfsteen
- Berichten: 11129
- Lid geworden op: za 17 jun 2006, 16:39
- Locatie: gemeente Albrandswaard
Re: CSV bestand aanpassen
Inmiddels ben ik wel nieuwsgierig geworden wat er fout gaat.
Zou je mij het ongewijzigde csv bestand willen sturen, dan ga ik er ook eens mee aan de slag.
Mijn e-mail adres vind je in je PB.
Zou je mij het ongewijzigde csv bestand willen sturen, dan ga ik er ook eens mee aan de slag.
Mijn e-mail adres vind je in je PB.
Groet,
Leny en Pieter
Leny en Pieter
Re: CSV bestand aanpassen
her CSV bestand bewerken in b.v. Excel, daarna met JaVaWa omzetten naar GPX.
Re: CSV bestand aanpassen
In de foto die je laat zien is het al fout volgens mij. Er staan komma's op de plek waar een decimale punt moet staan en een ; waar een komma had moeten staan.
Zet dat ov2 bestand om naar csv gebruik Notepad/Kladblok om het te editen, niet ++. Sla op en converteer naar gpi.
//Kees.
Zet dat ov2 bestand om naar csv gebruik Notepad/Kladblok om het te editen, niet ++. Sla op en converteer naar gpi.
//Kees.
A good traveler has no fixed plans and is not intent on arriving. (Lao Tzu)
EuraMobil ProfilaRS 720EB
EuraMobil ProfilaRS 720EB
Re: CSV bestand aanpassen
Testcase, jouw tip blijkt een schot in de roos.
Eerst het ov2 omgezet naar csv ( via JaVaWa RTWTool)
Daarna dit CSV bestand geopend met "kladblok".
Via "zoeken" naar Harlingen kwam ik direct op de juiste regel. In afbeelding 2 zijn al de juiste gps coördinaten vermeldt.
Daarna via de rubriek "vervangen" alle komma's vervangen door een punt.
Tevens alle ; vervangen door een komma. Dit is allemaal ook al aangepast in de bovenstaande afbeelding.
Als laatste Kladblok opdracht gegeven het gewijzigde bestand op te slaan.
Het CSV bestandje, tezamen met de bmp afbeelding via POILoader omgezet naar een GPI bestand. Dit GPI bestandje werd ook automatisch geplaatst
op het sd kaartje in mijn Garmin Camper 770-lmt-d. Daarna mij Garmin Camper 770-lmt-d weer opgestart.
Zie hierboven het resultaat. De Aldi vestiging ligt nu direct naast het spoor aan de Westerzeedijk.
Een ieder bedankt voor zijn of haar inbreng.
Jouw werkwijze opgevolgd.Eerst het ov2 omgezet naar csv ( via JaVaWa RTWTool)
Daarna dit CSV bestand geopend met "kladblok".
Via "zoeken" naar Harlingen kwam ik direct op de juiste regel. In afbeelding 2 zijn al de juiste gps coördinaten vermeldt.
Daarna via de rubriek "vervangen" alle komma's vervangen door een punt.
Tevens alle ; vervangen door een komma. Dit is allemaal ook al aangepast in de bovenstaande afbeelding.
Als laatste Kladblok opdracht gegeven het gewijzigde bestand op te slaan.
Het CSV bestandje, tezamen met de bmp afbeelding via POILoader omgezet naar een GPI bestand. Dit GPI bestandje werd ook automatisch geplaatst
op het sd kaartje in mijn Garmin Camper 770-lmt-d. Daarna mij Garmin Camper 770-lmt-d weer opgestart.
Zie hierboven het resultaat. De Aldi vestiging ligt nu direct naast het spoor aan de Westerzeedijk.
Een ieder bedankt voor zijn of haar inbreng.
J A N
Adria Twin SP
Fiat Ducato 2.3 130 multijet
Garmin Camper 770-LMT-D
Adria Twin SP
Fiat Ducato 2.3 130 multijet
Garmin Camper 770-LMT-D
- Zwerfsteen
- Berichten: 11129
- Lid geworden op: za 17 jun 2006, 16:39
- Locatie: gemeente Albrandswaard
Re: CSV bestand aanpassen
Fijn dat het opgelost is Jan!
Ik zou zeggen: "Op naar de Aldi, nu kan het."
Ik zou zeggen: "Op naar de Aldi, nu kan het."
Groet,
Leny en Pieter
Leny en Pieter
Re: CSV bestand aanpassen
Mooi!
(Heb zo vaak met dit probleem geworsteld, werkte mijn hele leven voor Amerikaanse bedrijven en daardoor geknoei met Europese regio instellingen in Windows.)
//Kees.
(Heb zo vaak met dit probleem geworsteld, werkte mijn hele leven voor Amerikaanse bedrijven en daardoor geknoei met Europese regio instellingen in Windows.)
//Kees.
A good traveler has no fixed plans and is not intent on arriving. (Lao Tzu)
EuraMobil ProfilaRS 720EB
EuraMobil ProfilaRS 720EB