Bedankt dat lukt dus, mooi. Maar ....men zegt mij nu plots ook dat je 'route herberekenen' niet kan uitzetten in deze Garmin 890.
Dat zou dan betekenen wanneer je afwijkt van je zelfgemaakte Basecamp route het toestel zelf een nieuwe route gaat herbereken?
Klopt dit?
De functie herbereken uitzetten is echt iets van de motor navigatie's (misschien kan de Garmin overlander het ook want die leest ook "tracks")
Mijn 785 (zelfde software platform als de 890) kan ook geen tracks lezen en ook niet herbereken uitschakelen.
Als ik met de camper echt een exacte zelfgemaakte route wil rijden dan gebruik ik de Garmin Zumo XT van de motor. In alle opzichten een veel beter en fijner apparaat als welke auto of camper navigatie dan ook. Helaas mist die dan weer de specifieke camper optie's.
Blijft merkwaardig. Net als veel gebruikers, stellen deze "deskundigen" de makers van de apparatuur verantwoordelijk voor : "Helaas is ook met dit systeem de routebepaling voor je camper niet perfect en worden (te) lage viaducten en (te) smalle wegen lang niet altijd ontweken."
De wegbeheerders leveren de informatie aan waarop de kaartenmakers zich baseren. Gebrek aan informatie over de doorrijhoogte of wegbreedte ligt dan niet aan de kaartenmaker. Zij gaan niet zelf even kijken. Te veel ontbrekende informatie. Die kaartenmaker krijgt alleen maar door dat er een viaduct/brug is en een weg. Hoe hoog of hoe breed staat er niet bij. Daarna kan de maker van het navigatieapparaat geen route bepalen met omwegen voor te lage viaducten of te smalle wegen. Die informatie is er niet.
Uiteindelijk ben je zelf als chauffeur verantwoordelijk voor veilig navigeren en rijden. Kijk naar buiten op de borden ipv op je navigatiesysteem.
Hymer B694 op Ducato 230 2.5 TDI met AL-KO tandem as chassis.
Sorry, maar die info is er vaak wel. De kaartenmakers rijden niet voor niets met een op een auto gemonteerde camera rond.
Niet alleen 'google' maar ook van bijv. navteq.
100% krijg je het nooit.
\\Kees
A good traveler has no fixed plans and is not intent on arriving. (Lao Tzu)
EuraMobil ProfilaRS 720EB
Ik kom bij het uitzetten van routes en bekijken van situaties ter plaatse legio wegen en straten tegen die met google streetview niet in kaart zijn gebracht. Ze zijn echt nog niet overal geweest en daar gaat het soms dus mis. Te weinig informatie , maar er loopt wel een weg.
Het gaat ook niet fout op de doorgaande routes maar op de eerste of laatste paar kilomaters naar die doorgaande route. Zo'n bijdehand binnendoortje naar de doorgaande route.
Hymer B694 op Ducato 230 2.5 TDI met AL-KO tandem as chassis.