Poi’s Turkije
- Charles Franconi
- Berichten: 1716
- Lid geworden op: wo 16 jul 2003, 12:37
- Locatie: Europa
Poi’s Turkije
Hallo.
Heeft iemand toevallig de nodige poi’s (cp’s) van Turkije?
Liefst plekken in het westen en zuiden, maar van heel Turkije is ook welkom.
En wil degene die ook nog naar me mailen?
Groeten Charles
Heeft iemand toevallig de nodige poi’s (cp’s) van Turkije?
Liefst plekken in het westen en zuiden, maar van heel Turkije is ook welkom.
En wil degene die ook nog naar me mailen?
Groeten Charles
- Bob Diesel
- Berichten: 31963
- Lid geworden op: do 15 sep 2005, 16:31
- Locatie: limbabwe
- Contacteer:
Re: Poi’s Turkije
Hier staan er toch echt genoeg
onder ,bij de T van Turkey
bij turkye rechtstreeks als bestand te downlaoden
en dan in je tt zetten
https://www.campercontact.com/en/content/downloads
onder ,bij de T van Turkey
bij turkye rechtstreeks als bestand te downlaoden
en dan in je tt zetten
https://www.campercontact.com/en/content/downloads
- Charles Franconi
- Berichten: 1716
- Lid geworden op: wo 16 jul 2003, 12:37
- Locatie: Europa
Re: Poi’s Turkije
Bob, bedankt.
Had deze site nog nooit bekeken (wist niet eens het bestaan ervan met de poi’s).
Groeten Charles
Had deze site nog nooit bekeken (wist niet eens het bestaan ervan met de poi’s).
Groeten Charles
- Bob Diesel
- Berichten: 31963
- Lid geworden op: do 15 sep 2005, 16:31
- Locatie: limbabwe
- Contacteer:
Re: Poi’s Turkije
Ook ff het icoontje downloaden
en beide de zelfde naam geven
alleen de een de plaatsen met
.ov2
het icoon met
.bmp
aan het eind
Als je de Truck versie Kaart hebt
kan je geheel EU in 1 x downloaden en er op zetten
ben je ook vers voor de rest van je reis
en beide de zelfde naam geven
alleen de een de plaatsen met
.ov2
het icoon met
.bmp
aan het eind
Als je de Truck versie Kaart hebt
kan je geheel EU in 1 x downloaden en er op zetten
ben je ook vers voor de rest van je reis
- Charles Franconi
- Berichten: 1716
- Lid geworden op: wo 16 jul 2003, 12:37
- Locatie: Europa
Re: Poi’s Turkije
Ik mag aannemen dat je die ook kunt omzetten naar kml of kmz voor maps.me?
Charles
Charles
- Bob Diesel
- Berichten: 31963
- Lid geworden op: do 15 sep 2005, 16:31
- Locatie: limbabwe
- Contacteer:
- Bob Diesel
- Berichten: 31963
- Lid geworden op: do 15 sep 2005, 16:31
- Locatie: limbabwe
- Contacteer:
- Charles Franconi
- Berichten: 1716
- Lid geworden op: wo 16 jul 2003, 12:37
- Locatie: Europa
Re: Poi’s Turkije
Nee, nog niet gelukt.
Maps.me zegt dat er 4 bestanden zijn gedetecteerd.
Maar ik ze wil importeren, dan moet ik ze omzetten. Als ik dat doe, krijg ik de melding dat niet alles is geconverteerd.
En daarbij kan ik de bestandjes niet vinden op mijn iPad.
Maps.me zegt dat er 4 bestanden zijn gedetecteerd.
Maar ik ze wil importeren, dan moet ik ze omzetten. Als ik dat doe, krijg ik de melding dat niet alles is geconverteerd.
En daarbij kan ik de bestandjes niet vinden op mijn iPad.
Re: Poi’s Turkije
Dag Charles,
Ik heb als eens gespeeld met de bestanden van cc.
Als je de garmin-versie aanklikt dan krijg je een csv-bestand.
Open dit bestand, voeg bovenaan een nieuwe regel toe en vul in "L,B,N".
Daarna selecteer je de hele kolom A en via "gegevens" - "tekst naar kolommen" splits je de dat in 3 kolommen.
Sla het resultaat op in xls (of xlsx formaat).
Open google maps, je eigen mapeditor, voeg een nieuwe laag toe, klik op import en sleep het excel-bestand hierin.
Nu krijg je de plaatsbepaling vraag
- kies de "L" en rondje van Lengte
- kies de "B" en rondje van Breedte
- kies doorgaan, dan krijg je de naam-vraag
- kies de "N"
zo krijg je het bestand in google maps, je kan nu jouw info exporteren naar kml.
Let op: google importeert slechts 2000 lijnen, dus bvb Frankrijk moet je in 4 delen doen.
In de naamgeving staat nog een "s /" of een "c /" dit los je op door in de xls met ctrl-H (alles vervangen) " c/ door " en " s/ door s.
Le voila ... eigen cc kaartjes ...
Gr, Evelynne
Ik heb als eens gespeeld met de bestanden van cc.
Als je de garmin-versie aanklikt dan krijg je een csv-bestand.
Open dit bestand, voeg bovenaan een nieuwe regel toe en vul in "L,B,N".
Daarna selecteer je de hele kolom A en via "gegevens" - "tekst naar kolommen" splits je de dat in 3 kolommen.
Sla het resultaat op in xls (of xlsx formaat).
Open google maps, je eigen mapeditor, voeg een nieuwe laag toe, klik op import en sleep het excel-bestand hierin.
Nu krijg je de plaatsbepaling vraag
- kies de "L" en rondje van Lengte
- kies de "B" en rondje van Breedte
- kies doorgaan, dan krijg je de naam-vraag
- kies de "N"
zo krijg je het bestand in google maps, je kan nu jouw info exporteren naar kml.
Let op: google importeert slechts 2000 lijnen, dus bvb Frankrijk moet je in 4 delen doen.
In de naamgeving staat nog een "s /" of een "c /" dit los je op door in de xls met ctrl-H (alles vervangen) " c/ door " en " s/ door s.
Le voila ... eigen cc kaartjes ...
Gr, Evelynne
PS: Mr.BenZzz = Mercedes-Benz L608D °1983
PPS: BenZzz = Bed en Zicht; de Zzz = aanduiding van slapen in een stripverhaal
PPS: BenZzz = Bed en Zicht; de Zzz = aanduiding van slapen in een stripverhaal
Re: Poi’s Turkije
Of ....
je installeert google drive, stuurt mij jouw google adres en ik deel de kaart met jou.
is dat beter?
Gr, Evelynne
PS: Mr.BenZzz = Mercedes-Benz L608D °1983
PPS: BenZzz = Bed en Zicht; de Zzz = aanduiding van slapen in een stripverhaal
PPS: BenZzz = Bed en Zicht; de Zzz = aanduiding van slapen in een stripverhaal
- Charles Franconi
- Berichten: 1716
- Lid geworden op: wo 16 jul 2003, 12:37
- Locatie: Europa
Re: Poi’s Turkije
Ik zoek dus een Turkije file in kmz format.
Dat snap ik tenminste. Die weet ik te importeren in maps.me.
[/quote]
Dat snap ik tenminste. Die weet ik te importeren in maps.me.
[/quote]
Evelynne schreef: ↑zo 15 sep 2019, 20:06Dag Charles,
Ik heb als eens gespeeld met de bestanden van cc.
Als je de garmin-versie aanklikt dan krijg je een csv-bestand.
Open dit bestand, voeg bovenaan een nieuwe regel toe en vul in "L,B,N".
Daarna selecteer je de hele kolom A en via "gegevens" - "tekst naar kolommen" splits je de dat in 3 kolommen.
Sla het resultaat op in xls (of xlsx formaat).
Open google maps, je eigen mapeditor, voeg een nieuwe laag toe, klik op import en sleep het excel-bestand hierin.
Nu krijg je de plaatsbepaling vraag
- kies de "L" en rondje van Lengte
- kies de "B" en rondje van Breedte
- kies doorgaan, dan krijg je de naam-vraag
- kies de "N"
zo krijg je het bestand in google maps, je kan nu jouw info exporteren naar kml.
Let op: google importeert slechts 2000 lijnen, dus bvb Frankrijk moet je in 4 delen doen.
In de naamgeving staat nog een "s /" of een "c /" dit los je op door in de xls met ctrl-H (alles vervangen) " c/ door " en " s/ door s.
Le voila ... eigen cc kaartjes ...
Gr, Evelynne
Re: Poi’s Turkije
@ Charles,Charles Franconi schreef: ↑zo 15 sep 2019, 21:21Ik zoek dus een Turkije file in kmz format.
Dat snap ik tenminste. Die weet ik te importeren in maps.me.
Stuur je me je e-mailadres in een pb, dan mail ik je de kmz.
Gr, Evelynne
PS: Mr.BenZzz = Mercedes-Benz L608D °1983
PPS: BenZzz = Bed en Zicht; de Zzz = aanduiding van slapen in een stripverhaal
PPS: BenZzz = Bed en Zicht; de Zzz = aanduiding van slapen in een stripverhaal
- Charles Franconi
- Berichten: 1716
- Lid geworden op: wo 16 jul 2003, 12:37
- Locatie: Europa
Re: Poi’s Turkije
Evelyn, bedankt. Het is gelukt.
Als er nog anderen zijn voor poi’s Van Turkije in kmz formaat, ik hou me aanbevolen.
Groeten Charles
Als er nog anderen zijn voor poi’s Van Turkije in kmz formaat, ik hou me aanbevolen.
Groeten Charles